فناپ
کسب‌و‌کارهوش مصنوعی در ایران

فناپ ، فعال در زمینه پردازش تراکنش‌های مالی

  0
  زمان مطالعه: ۲ دقیقه

  فناپ در سال ۱۳۸۴ فعالیت خود را با طراحی و تهیه راهکار بانکی بومی آغاز کرد و در ادامه با ارائه راهکارهای جامع مالی در صنعت فناوری اطلاعات، راهکارهای جامع بیمه‌گری، بورس، مدیریت و پردازش تراکنش‌های مالی فعالیتش گسترش داد.

  توسعه و پیاده‌سازی راهکار حمل‌ونقل هوشمند با تکیه‌بر دوربین‌های ثبت تخلف و سرعت‌سنج، ارائه خدمات ارزش افزوده محتوایی و پرداخت بر بستر موبایل، راه‌اندازی اپراتور ارتباطات ثابت مخابراتی، راه‌اندازی نخستین تلویوزیون‌اینترنتی کشور، طراحی و پیاده‌سازی راهکار جامع سازمانی و صنعتی و راه‌اندازی مرکز نوآوری و شتاب دهی کسب‌وکارهای نوپا بخش از دستاوردهای گروه فناپ تا به امروز بوده است.

  در حال حاضر فناپ در پنج حوزه‌ی راهبردی فناوری مالی و پرداخت، فناوری زیرساخت و ارتباطات، فناوری نشر محتوا و خدمات ارزش‌افزوده، راهکارهای جامع سازمانی و دولت الکترونیک و نوآوری، پلتفرم‌سازی و سرمایه‌گذاری خطرپذیر فعالیت می‌کند.

  به‌نما و به‌خوان از محصولات حوزه فناوری زیرساخت و ارتباطات فناپ هستند، به‌نما یک نرم‌افزار نظارت تصویری است. به‌خوان نیز سامانه مبتنی بر تشخیص پلاک خودرو است.

  این دو محصول در پایش و کنترل هوشمند ترافیک کاربرد دارند و از ملزومات ساخت و تحقق «شهر هوشمند» به شمار می‌روند. شرکت رهکام و کنترل ترافیک تهران از محصول یاد شده بهره می‌برند

  فناپ فعالیت خود را با حمایت گروه مالی پاسارگاد انجام می‌دهد و هم‌اکنون بخشی از  بانک‌های خصوصی و دولتی کشور، سازمان‌ها و وزارتخانه‌ها و مؤسسات مالی و اعتباری، شرکت‌های بیمه و کارگزاران بورس، در حال استفاده و بهره‌برداری از خدمات و محصولات این شرکت هستند.


  شرکت فناپ  در یک نگاه

   

  فناپ


  ما فهرستی از شرکت‌های فعال در چند حوزه‌ هوش مصنوعی را گردآوری کرده‌ایم تا در اختیار علاقه‌مندان و مخاطبان این حوزه قرار دهیم. در صورتی که شما نیز اطلاعات تکمیلی در خصوص این شرکت‌ها یا کسب‌و‌کارهای دیگری که از قلم افتاده‌اند دارید می‌توانید از طریق صفحه تماس با ما ارسال نمایید و ما را در تکمیل این فهرست یاری نمایید.
  هوشیو به عنوان پایگاه جامع هوش مصنوعی در ایران، ارائه‌دهنده به‌روزترین اخبار و مقالات این حوزه است.
  این مطلب چه میزان برای شما مفید بوده است؟
  [کل: ۰ میانگین: ۰]

  کاربرد هوش مصنوعی در دموکراسی و تحول رسانه‌ها چیست؟

  مقاله قبلی

  مدل‌های یادگیری عمیق برای تجزیه و تحلیل داده‌های آثار هنرمندان بزرگ و بازار نقاشی

  مقاله بعدی

  شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

  بیشتر در کسب‌و‌کار

  نظرات

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.