Filter by دسته‌ها
آموزش هوش مصنوعی و انواع آن
آموزش‌های پایه‌ای هوش مصنوعی
اصول هوش مصنوعی
پایتون و ابزارهای یادگیری عمیق
کتابخانه‌ های یادگیری عمیق
یادگیری با نظارت
یادگیری بدون نظارت
یادگیری تقویتی
یادگیری عمیق
یادگیری نیمه نظارتی
آموزش‌های پیشرفته هوش مصنوعی
بینایی ماشین
پردازش زبان طبیعی
پردازش گفتار
چالش‌های عملیاتی
داده کاوی و بیگ دیتا
رایانش ابری و HPC
سیستم‌‌های امبدد
علوم شناختی
دیتاست
اخبار
تیتر یک
رسانه‌ها
آموزش پردازش زبان طبیعی
آموزش علوم داده
اینفوگرافیک
پادکست
ویدیو
رویدادها
دوره
کارگاه
وبینار
کاربردهای هوش مصنوعی
کسب‌و‌کار
تحلیل بازارهای هوش مصنوعی
کارآفرینی
هوش مصنوعی در ایران
هوش مصنوعی در جهان
وبینارها، کارگاره‌ها و دوره‌ها
 هوش مصنوعی در بازاریابی محتوا

هوش مصنوعی در بازاریابی محتوا

در دهه گذشته،  بازاریابان از تولید و توزیع محتوا برای مخاطبان مختلف به عنوان وسیله‌ای برای ایجاد مشارکت، ایجاد اعتبار در یک صنعت و راهنمایی مصرف‌کنندگان در طول فرآیند خرید استقبال کرده‌اند. بازاریابی محتوا اکنون از طریق پست‌های وبلاگ، مطالعات موردی یا کتاب‌های الکترونیکی، بخشی مهمی از استراتژی‌های دیجیتالی مدرن را تشکیل می‌دهند. کاربرد هوش مصنوعی در بازاریابی محتوا رو به فزونی یافته و پیشرفت در زیرمجموعه‌های هوش مصنوعی، همچون پردازش زبان طبیعی، باعث ایجاد طیف وسیعی از ابزارهای تولید محتوای مبتنی بر هوش مصنوعی شده است. برای بازاریابان، هوش مصنوعی فرصتی جدید برای تسریع و بهینه‌سازی در تولید محتوای نوشتاری فراهم کرده است.

درواقع ابزارهای هوش مصنوعی می‌توانند تمامی فرایند تولید را تغییر دهند تا به تیم‌های بازاریابی کمک کنند با استفاده از داده‌ها در مورد آنچه که باید بنویسند، مخاطبی که برای آن باید بنویسند و یافتن کارآمدترین روش‌ها برای جذب خوانندگان تصمیماتی درست بگیرند. در گزارش هوش مصنوعی در بازاریابی محتوا، که توسط بیزینس اشنایدر منتشر شده است نقش فعلی و بالقوه هوش مصنوعی در بهبود تلاش‌های بازاریابی محتوای یک سازمان بررسی شده است.
در این گزارش به این موضوع پرداخته شده است که چرا بازاریابان محتوا مجبورند با برنامه‌ریزی و تولید حجم بالایی از محتوای نوشتاری دست‌وپنجه نرم کنند و بررسی می‌شود که چگونه می توان با بهره‌گیری از ابزارهای مبتنی بر هوش مصنوعی، تحقیقات را تقویت کرد، رئوس مطالب از پیش نوشته شده را مشخص کرد و در تولید محتوا به یک روند با ثبات رسید. همچنین در مورد مسائلی که بازاریابان در عملکرد محتوا با آن روبرو هستند بحث می‌شود و بررسی می‌شود که چگونه ابزارهای هوش مصنوعی می‌توانند محتوا را برای جستجو بهینه کرده و روند توزیع محتوا را برای مخاطبان مختلف شخصی‌سازی کنند.
برخی از شرکت‌هایی که در این گزارش ذکر شده‌اند عبارتند از: Stackla ،Uberflip ،Vennli ،Yello ،Yseops. BuzzSumo, Concured, Curata, Frase.io, HubSpot, Keywee, MarketMuse, Narrative Science, Publishthis, Qordoba,

در اینجا به ذکر چند نکته مهم موجود در این گزارش پرداخته شده است:

• هوش مصنوعی می‌تواند در مرحله برنامه‌ریزی تولید محتوا کمک کند. به این صورت که با استفاده از ابزارها به طور پویا موضوعات مرتبط به آن محتوا را جمع آوری می‌کند تا به بازاریابان در شناسایی فرصت‌های عملی کمک کند.
• این فناوری نوین می‌تواند به بازاریابان کمک کند تا لحن و سبک نوشتاری ثابت خود را در طول زمان و هم در بخش‌های مختلف حفظ کنند.
ابزارهای هوش مصنوعی می‌توانند به منظور سرعت بخشیدن به روند نوشتن، با ارائه خلاصه‌هایی از طریق ماشین یا خلاصه مطالب، تولید محتوا را مقیاس‌پذیر کنند.
• این ابزارها همچنین می‌توانند به بازاریابان کمک کند تا برای اطمینان از ایجاد منظم محتوای باکیفیت و قابل رتبه‌بندی، موتورهای جستجو و الگوریتم‌های شبکه‌های اجتماعی را زیرنظر داشته باشند.
• ابزارهای هوش مصنوعی می‌توانند بازاریاب‌ها را در جمع‌آوری ، فیلتر کردن و تطبیق دادن محتوا از منابع مختلف کمک کنند تا نظارت بر محتوای مختلف خودکار شود.
• ابزارهای هوش مصنوعی می‌توانند مقادیر زیادی از داده‌های مخاطبان را تجزیه‌وتحلیل کنند تا به بازاریابان کمک کند در هر مرحله از فرآیند خرید، محتوای بهتری را به مخاطبان توصیه کنند.

در نسخه کامل این گزارش :

• به بازاریابان کمک می‌شود تا ارزیابی کنند چگونه از هوش مصنوعی برای تلاش‌های خود در زمینه بازاریابی محتوا استفاده کنند.• فرصت‌ها و برنامه‌های کاربردی ابزارهای مبتنی بر هوش مصنوعی را در هر مرحله از فرآیند بازاریابی محتوا -از تولید تا توزیع و ارزیابی- شناسایی می‌کند و ارزش این ابزارها را توضیح می‌دهد.

• بازاریابان را قادر می‌سازد تا اکوسیستم فعلی فناوری محتوای مبتنی بر هوش مصنوعی را برای کاربردهای بالقوه هوش مصنوعی در بازاریابی محتوا ارزیابی کنند.

نسخه کامل این گزارش را می‌توانید از لینک زیر دریافت کنید.

[button href=”https://www.businessinsider.com/intelligence/corporate-check?IR=T&itm_source=businessinsider&itm_medium=content_marketing&itm_campaign=report_teaser&itm_content=learn_more_text&itm_term=enterprise_text_link-ai-in-content-marketing-report” rel=”nofollow” type=”btn-default” size=”btn-lg”]نسخه کامل گزارش[/button]

انواع کاربردهای هوش مصنوعی در صنایع مختلف را در هوشیو بخوانید

میانگین امتیاز / 5. تعداد ارا :

مطالب پیشنهادی مرتبط

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
لطفاً برای تکمیل این فرم، جاوا اسکریپت را در مرورگر خود فعال کنید.