چت‌بات‌های هوش مصنوعی
رویدادها

مؤسسه IBM برگزار می‌کند: آموزش رایگان چت‌بات‌های هوش مصنوعی بدون برنامه‌نویسی

0
زمان مطالعه: ۳ دقیقه

مؤسسه IBM به عنوان مؤسسه فناوری ‌کارآمدی در سطح بین‌المللی، در نظر دارد چت‌بات‌های هوش مصنوعی را بدون برنامه‌نویسی به صورت آنلاین، بدون در نظر گرفتن پیش‌نیاز و به طور رایگان آموزش ‌دهد. آموزش این دوره مقدماتی که ثبت‌نام آن از تاریخ ۲۵ جولای آغاز می‌شود و در تاریخ ۳۰ سپتامبر به پایان می‌رسد، حدود دو هفته به طول می‌انجامد.

چت‌بات، برنامه‌ای کامپیوتری است که در تلاش است برقرار کردن مکالمه با یک انسان را به صورت صوتی یا متنی شبیه‌سازی کند. در واقع، با استفاده از قابلیت یادگیری ماشین و پردازش طبیعی زبان، چت‌بات‌های مبتنی بر هوش مصنوعی ضمن اینکه بر حساب و سوابق هر کاربری به صورت همزمان اشراف کامل دارند، می‌توانند دریابند که مشتریان شما منظورشان از طرح درخواست‌هایشان چیست. به همین دلیل، چت‌بات‌ها به طور فزاینده‌ای مورد تقاضای بسیاری از مشاغل جهانی هستند. در دوره آموزش رایگان چت‌بات‌های هوش مصنوعی بدون برنامه‌نویسی به شما نحوه ساخت، تجزیه و تحلیل، استقرار و کسب درآمد از طریق چت‌بات‌ها آموزش داده می‌شود.

فراگیرانی که این دوره آموزشی را با موفقیت پشت سر می‌گذارند، می‌توانند یک نشان مهارتی کسب کنند؛ یک اعتبار دقیق و قابل تأیید که مدرکی از دانش و مهارت‌هایی است که در این دوره کسب کرده‌اند. نکته مهم این است که مؤسسه IBM در نظر دارد یک سال خدمات Watson Assistant برای برق‌رسانی به ۱۰ ربات‌چت را بدون پرداخت هزینه به شرکت‌کنندگان این دوره اختصاص دهد. این یک پیشنهاد عالی از سوی این مؤسسه است، چراکه بهترین راه برای شروع کسب‌وکار ساخت ربات‌چت برای کاربران خواهد بود. در واقع، در این دوره آموزشی، نحوه ساخت ربات‌های چت با پشتیبانی از Watson و با استفاده از ابزار بصری ارائه‌شده توسط IBM و همچنین نحوه نزدیک شدن به کسب درآمد از طریق فروش چت‌بات‌ها به مشتریان آموزش داده خواهد شد.

به طور خلاصه در دوره آموزش چت‌بات‌های هوش مصنوعی بدون برنامه‌نویسی این موارد را خواهید آموخت

  • چت‌بات‌ها چیستند؟
  • Watson Assistant چیست و چگونه می‌توانید از قابلیت‌های هوش مصنوعی آن استفاده کنید؟
  • اصول کلیدی طراحی چت‌بات خوب چیست؟
  • چگونه می‌توانید ربات چت خود را بدون نیاز به نوشتن کد ایجاد کنید؟
  • نحوه استقرار ربات چت در سایت‌های وردپرس چگونه است؟
  • اگر قصد دارید چت‌بات برای مشتریان بسازید، چگونه به عنوان شریک IBM ثبت‌نام کنید؟
  • چگونه می‌توانید با چت‌بات‌ها کسب درآمد کنید؟
مؤسسه IBM برگزار می‌کند: آموزش رایگان مبانی PyTorch برای یادگیری ماشین

چت‌بات‌های هوش مصنوعی

سرفصل دروس چت‌بات‌های هوش مصنوعی بدون برنامه‌نویسی

۱- مقدمه‌ای بر چت‌بات‌ها

۲- مقدمه‌ای بر دستیار واتسون (مکالمه سابق)

۳- ساختن چت‌بات ما: مقاصد و نهادها

۴- ایجاد گفت‌وگوی چت‌بات ما

۵- استقرار چت‌بات ما در وردپرس

داوطلبان با شرکت در این دوره ضمن پشتیبانی از edX به طور رایگان تا ۸ آگوست به مؤسسات و دانشگاه‌های کلاس جهانی دسترسی خواهند داشت.

مربی دوره آموزشی چت‌بات‌های هوش مصنوعی بدون برنامه‌نویسی

مربی این دوره Antonio Cangiano است. وی توسعه‌دهنده نرم‌افزار و مبشر فنی در IBM است. برنامه‌های مورد علاقه وی برنامه‌نویسی وب، فناوری‌های پیشرفته و بازاریابی فنی است. همچنین وی رهبر بازاریابی برای CognitiveClass.ai نیز هست.

برای ثبت‌نام این دوره لازم است بدانید

کاربران ایرانی به دلیل پاره‌ای از تحریم‌ها، برای ثبت‌نام دوره آموزشی چت‌بات‌های هوش مصنوعی بدون برنامه‌نویسی با محدودیت مواجه هستند. لذا داوطلبان ایرانی باید یا با استفاده از فیلترشکن اقدام به ثبت‌نام کنند و هر بار که به پروفایل خود برای ادامه درس مراجعه می‌کنند، حتماً فیلترشکن‌ آن‌ها روشن باشد، یا سعی کنند اکانت خود را با IP غیر از ایران ایجاد نمایند.

ثبت‌نام

آخرین اخبار و رویدادهای هوش مصنوعی را با هوشیو دنبال کنید

این مطلب چه میزان برای شما مفید بوده است؟
[کل: ۲ میانگین: ۵]

سریع ترین دستیار صوتی مبتنی بر هوش مصنوعی

مقاله قبلی

امکان استفاده از تلفن همراه به جای توکن سخت‌افزاری در کشور مهیا شد

مقاله بعدی

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

بیشتر در رویدادها

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.