شرکت تحلیل افزار طوبی تک
رایانش ابری و HPCهوش مصنوعی در ایران

شرکت تحلیل افزار طوبی تک ؛ متخصص طراحی زیرساخت رایانش ابری

0
زمان مطالعه: ۲ دقیقه

شرکت تحلیل افزار طوبی تک از سال ۱۳۹۵ آغاز به کار کرده و زمینه طراحی و پیاده سازی زیرساخت و پلتفرم رایانش ابری، طراحی، پیاده سازی و بکارگیری زیرساخت‌های کلان داده، اینترنت اشیا، پردازش تصویر، زیرساخت‌های مخابرات و خدمات ارزش افزوده مربوط به بستر اپراتورهای همراه و دوربین های هوشمند ترافیکی فعالیت می‌کند.

شرکت تحلیل افزار طوبی تک پشتوانه علمی‌ خود را سه آزمایشگاه امنیت سیستم عامل، رایانش ابری، خدمات ارزش افزوده مخابراتی و پردازش تصویر می‌داند.

از جمله محصولات برآمده از فعالیت در این حوز‌ه‌ها شامل پلتفرم تحلیل کلان داده BigMehr، زیرساخت ابری TooCL، سرویس ذخیره سازی ابری TooS، خدمات ارزیابی امنیتی و امن سازی طوبی تک، سامانه دوربین‌های سرعت سنج و کنترل ترافیک TooVision، سامانه پیام رسان مبتنی بر ابر TooTel، سامانه پرداخت TooPay، سامانه بازیابی متون فارسی در تصویر و داد‌ه‌های ویدئویی طبیعی TooLens و غیره می‌شود.

TooVision

سامانه پردازش تصاویر ترافیکی TooVision یکی از محصولات شرکت طوبی‌تک است. از ویژگی‌های آن می‌توان به استخراج پلاک و بازشناسی آن مبتنی بر مکانیزم‌های OCR، ثبت سرعت خودرو تا محدوده ۲۵۰ کیلومتر در ساعت، اندازه‌گیری سرعت متوسط وسایل نقلیه، ثبت موازی اطلاعات مربوط به تمامی خودروها در تمامی لاین‌های معبر، ردیابی وسایل نقلیه به صورت همزمان و کلاسه بندی وسایل نقلیه عبوری اشاره کرد.

این محصول همچنین امکان  تشخیص خودرو سنگین در لاین سبقت،  تصویربرداری در شب، ثبت مشخصاتی چون شرایط آب و هوایی و زمان تصویربرداری، کنترل از راه دور سامانه و گزارش گیری از عملکرد آن و بهره برداری در جاده های برون شهری، معابر شهری، چهارراه‌ها، پارکینگ، عوارضی جاده‌ها، گیت‌های ورود و خروج و کنترل‌های مرزی را فراهم می‌کند.


شرکت تحلیل افزار طوبی تک

شرکت تحلیل افزار طوبی تک


ما فهرستی از شرکت‌های فعال در چند حوزه‌ هوش مصنوعی را گردآوری کرده‌ایم تا در اختیار علاقه‌مندان و مخاطبان این حوزه قرار دهیم. در صورتی که شما نیز اطلاعات تکمیلی در خصوص این شرکت‌ها یا کسب‌و‌کارهای دیگری که از قلم افتاده‌اند دارید می‌توانید از طریق صفحه تماس با ما ارسال نمایید و ما را در تکمیل این فهرست یاری نمایید.
هوشیو به عنوان پایگاه جامع هوش مصنوعی در ایران، ارائه‌دهنده به‌روزترین اخبار و مقالات این حوزه است.
این مطلب چه میزان برای شما مفید بوده است؟
[کل: ۰ میانگین: ۰]

کاربرد هوش مصنوعی در صنایع غذایی: ربات‌ها به کمک آشپزها می‌آیند

مقاله قبلی

روندهای هوش مصنوعی در سال ۲۰۲۱ را بشناسید

مقاله بعدی

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.