40 گام به سوی آینده‌ای هوشمند - مجموعه وبینارهای رایگان در حوزه هوش مصنوعی
Filter by دسته‌ها
chatGTP
آموزش هوش مصنوعی و انواع آن
آموزش‌های پایه‌ای هوش مصنوعی
اصول هوش مصنوعی
پایتون و ابزارهای یادگیری عمیق
کتابخانه‌ های یادگیری عمیق
یادگیری با نظارت
یادگیری بدون نظارت
یادگیری تقویتی
یادگیری عمیق
یادگیری نیمه نظارتی
آموزش‌های پیشرفته هوش مصنوعی
بینایی ماشین
پردازش زبان طبیعی
پردازش گفتار
چالش‌های عملیاتی
داده کاوی و بیگ دیتا
رایانش ابری و HPC
سیستم‌‌های امبدد
علوم شناختی
دیتاست
اخبار
تیتر یک
رسانه‌ها
آموزش پردازش زبان طبیعی
آموزش علوم داده
اینفوگرافیک
پادکست
ویدیو
رویدادها
کاربردهای هوش مصنوعی
کسب‌و‌کار
تحلیل بازارهای هوش مصنوعی
کارآفرینی
هوش مصنوعی در ایران
هوش مصنوعی در جهان
 ارائه چهار محصول نوین هوش مصنوعی توسط اپراتور دانش‌بنیان آتی‌ساز

ارائه چهار محصول نوین هوش مصنوعی توسط اپراتور دانش‌بنیان آتی‌ساز

با توجه به توسعه فناوری‌های مربوط به هوش مصنوعی در جهان، کشور ما نیز در راستای هوشمندسازی سامانه‌های اداری و خدماتی پیش می‌رود. سامانه‌های احراز هویت در جهان، امروزه از مختصاتی بیومتریک برخوردار است که ارائه خدمات اینترنتی را در بانک‌ها و سازمان‌های مختلف افزایش داده و امنیت کاربران را تأمین کرده است.

لزوم استفاده از هوش مصنوعی در سامانه‌های اداری و خدماتی، بارها مورد تأکید  قرار گرفته است چرا که مبنای معاملات اقتصادی در آینده خواهد بود؛ در همین راستا چهار محصول نوین هوش مصنوعی توسط اپراتور دانش‌بنیان آتی‌ساز، در نمایشگاه فناوری‌های حقوقی و قضایی رونمایی گردید. این محصولات با محوریت هوش مصنوعی و  احراز هویت ارائه شده اند.

به گزارش هوشیو به نقل از پارسینه، اپراتور دانش‌بنیان آتی‌ساز، پس از ایجاد سامانه‌های احراز هویت قوه قضاییه (ثنا) و سامانه جامع اطلاعات مشتریان (سجام) و اجرای موفق آن‌ها، این‌بار با توجه به تأکید در بهره‌گیری از هوش مصنوعی، چهار پروژه نوین خود را ارائه کرده است.

رونمایی از این محصولات با حضور دکتر ستاری معاونت علمی ریاست جمهوری، دکتر کاظمی‌فر معاونت فناوری قوه قضائیه و دکتر صاحبکار معاونت راهبری قوه قضائیه، صورت گرفت. مطمئناً بهره‌گیری از این محصولات، گام مهمی در جهت پیشرفت کشور در حوزه هوش مصنوعی محسوب می‌شود.

احرازشو

این سامانه نخستین درگاهی است که به احراز هویت فرد به فرد می‌پردازد. تشخیص واقعی بودن هویت افراد در سامانه احرازشو فراهم شده است و با توجه به اینترنتی شدن اکثر تبلیغات و آگهی‌ها، این درگاه به جلوگیری از جرائم اینترنتی کمک می‌کند. بهره‌گیری از این سامانه تحولی در نظام بانکداری، ادارات و شرکت‌ها ایجاد می‌کند و به ارائه خدمات دولتی، خصوصی و قضایی می‌پردازد.

 زیرساخت بانکداری دیجیتال

یکی از عرصه‌هایی که در تحول دیجیتال بسیار مورد توجه قرار گرفت، بانکداری است؛ چرا که بستر انجام اکثر معاملات و تراکنش‌هاست. در ایران نخستین زیرساخت فراهم آمدن بانکداری دیجیتال و نئوبانک‌ها، توسط اپراتور دانش‌بنیان آتی‌ساز ارائه شده است؛ این زیرساخت خدماتی چون احراز هویت بیومتریک، امضای دیجیتال، چک و سفته الکترونیک و… را ارائه خواهد داد و گامی مهم در تحول نظام بانکداری کشور محسوب می‌شود.

 آی‌تی‌هاب

آی‌تی‌هاب، سامانه open AI  با ۴۰ سرویس پایه کاربردی است که بر اساس هوش مصنوعی بومی‌سازی شده اند.

 آی‌تی ‌ویژن

این محصول در راستای احراز هویت هوشمند رونمایی شده است. با آی‌تی ویژن از این پس دوربین‌های مدار بسته، جهت تشخیص چهره و هویت به صورت هوشمند عمل خواهند کرد. این محصول جهت تأمین افزایش بیشتر، در مراکز عمومی، شعب بانک‌ها و مجتمع‌های تجاری و عمومی به کارگرفته می‌شود.

این محصولات که در نمایشگاه فناوری‌های حقوقی و قضایی رونمایی شدند، گامی مهم در جهت پیشرفت در حوزه هوش مصنوعی و هوشمند شدن ادارات و دستگاه‌های دولتی و خصوصی محسوب می‌شوند.

جدیدترین اخبار هوش مصنوعی ایران و جهان را با هوشیو دنبال کنید

میانگین امتیاز / 5. تعداد ارا :

مطالب پیشنهادی مرتبط

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
[wpforms id="48325"]