40 گام به سوی آینده‌ای هوشمند - مجموعه وبینارهای رایگان در حوزه هوش مصنوعی
Filter by دسته‌ها
chatGTP
آموزش هوش مصنوعی و انواع آن
آموزش‌های پایه‌ای هوش مصنوعی
اصول هوش مصنوعی
پایتون و ابزارهای یادگیری عمیق
کتابخانه‌ های یادگیری عمیق
یادگیری با نظارت
یادگیری بدون نظارت
یادگیری تقویتی
یادگیری عمیق
یادگیری نیمه نظارتی
آموزش‌های پیشرفته هوش مصنوعی
بینایی ماشین
پردازش زبان طبیعی
پردازش گفتار
چالش‌های عملیاتی
داده کاوی و بیگ دیتا
رایانش ابری و HPC
سیستم‌‌های امبدد
علوم شناختی
دیتاست
اخبار
تیتر یک
رسانه‌ها
آموزش پردازش زبان طبیعی
آموزش علوم داده
اینفوگرافیک
پادکست
ویدیو
رویدادها
کاربردهای هوش مصنوعی
کسب‌و‌کار
تحلیل بازارهای هوش مصنوعی
کارآفرینی
هوش مصنوعی در ایران
هوش مصنوعی در جهان
 شرکت Data Monster برگزار می‌کند: وبینار بین‌المللی رایگان هوش مصنوعی صنعتی

شرکت Data Monster برگزار می‌کند: وبینار بین‌المللی رایگان هوش مصنوعی صنعتی

به گزارش تحریریه هوشیو و به نقل از پایگاه اطلاع‎رسانی رویدادهای هوش مصنوعی EventBrite، یک رویداد بین‌المللی در قالب وبینار از سوی شرکت Data Monster در ماه میلادی جاری برگزار خواهد شد. در این رویداد کوشش می‌شود تا شرکت‌کنندگان بیاموزند چگونه از آخرین دستاوردهای هوش مصنوعی در صنایع گوناگون استفاده کنند. به همین دلیل، تحت عنوان پوستر این رویداد نیز توصیه شده است تا مدیران و رهبران صنایع در آن شرکت کنند، زیرا می‌توانند مطالب مفیدی را دررابطه‌با چگونگی کاربست هوش مصنوعی در صنعت خود به دست آورند.

از طرفی شرکت Data Monster نیز یکی از استارت‌آپ‌های موفق آمریکایی بوده که در حوزه ارائه خدمات فناورانه مبتنی بر هوش مصنوعی بیش از 14 سال سابقه دارد. این شرکت در شهر ثروتمند پالوآلتو کالیفرنیا واقع شده و در حوزه‌های صنعتی، الکترونیکی، آموزشی و سایر برنامه‌های کاربردی و فروشگاهی خدمات مهمی بر پایه هوش مصنوعی ارائه داده است. سخنرانان این وبینار سه تن از متخصصین هوش مصنوعی صنعتی هستند که اسامی آن‌ها به ترتیب عبارت است از:

  • Piyush Modi
  • German Suvorov
  • Artemy Malkov

بر طبق اطلاعات منتشر شده درباره دستور جلسه این وبینار، در ابتدا یک نظرسنجی به عمل می‌آید تا مهم‌ترین چالش‌های مدنظر شرکت‌کنندگان دررابطه‌با کاربرد هوش مصنوعی در صنایع گوناگون، مشخص شود. سپس ابزارها و روش‌های لازم برای حل هر چالش انتخاب می‌شود. در این چارچوب نیز ابزارهایی که هوش مصنوعی می‌تواند برای حل مشکلات طبقه‌بندی شده ارائه دهد، مرور خواهند شد. در انتهای این وبینار نیز فرصتی برای پرسش‌وپاسخ بین متخصصین و شرکت‌کنندگان فراهم می‌شود.

هدف رویداد

ناگفته پیداست که هدف از برگزاری این رویداد توانمندسازی رهبران صنایع جهان برای کاربست هر چه بیشتر هوش مصنوعی در صنایع گوناگون و آشنا شدن با چالش‌های موجود است. با گفتگو درباره چالش‌ها و موانع ایشان دررابطه‌با کاربست هوش مصنوعی، مسیر کلی ادغام صنایع، رشد بهره‌وری و توسعه زیرساختی آن‌ها روندی پرشتاب خواهد شد. زیرا اغلب مدیران اطلاعات کافی درباره چگونگی کاربست هوش مصنوعی در صنایعشان را ندارند. اساساً این وبینار نیز با هدف توانمندسازی مدیران صنایع مختلف خودروسازی، صنایع غذایی و نوشیدنی، الکترونیک و خدمات آنلاین فروشگاهی برگزار می‌شود، تا ابهامات موجود در این زمینه مطرح شده و در خلال گفتگویی که صورت می‌گیرد، برطرف شود.

کاربران متقاضی برای شرکت در این وبینار، باید تا قبل از 20 ژانویه 2022، به لینک زیر مراجعه کرده و ثبت‌نام خود را انجام دهند. لازم به ذکر است که این رویداد به‌صورت آنلاین و رایگان برگزار می‌شود. همچنین، کاربران می‌توانند با بررسی شرکت Data Monster از زمینه فعالیت‌های این شرکت اطلاعات مفیدی به دست آورند.

ثبت‌نام

رویداد هوش مصنوعی

میانگین امتیاز / 5. تعداد ارا :

مطالب پیشنهادی مرتبط

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
[wpforms id="48325"]